اوقات شرعی
 • جمعه،30 اردیبهشت 1401
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 45
    کد: 218072
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۱۱/۰۷

    حجت الاسلام اژه‌ای در بدو ورود به مشهد مقدس: سفرهای استانی قوه قضاییه با هدف احقاق حقوق عامه انجام می‌شود

    رئیس قوه قضائیه در پنجمین سفر استانی خود وارد استان خراسان رضوی شد و در بدو ورود مورد استقبال مقامات و مسئولان استانی قرار گرفت.
    حجت الاسلام اژه‌ای در بدو ورود به مشهد مقدس: سفرهای استانی قوه قضاییه با هدف احقاق حقوق عامه انجام می‌شود

    حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در بدو ورود به استان خراسان رضوی، اظهار کرد: معمولاً سفرهای هیئت قضایی طی سال‌های اخیر یک روزه بوده است اما به سبب اهمیت استان خراسان رضوی، ما پنجمین سفر استانی خود را دو روزه در نظر گرفتیم که بتوانیم به برنامه‌های بیشتری در راستای خدمت به مردم و رفع مشکلات حقوقی و قضایی این استان بپردازیم.

    رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه از دیگر اهداف این سفرها بررسی وضعیت دستگاه قضایی هر استان است، ادامه داد: ما در این سفرها می‌خواهیم مسائل را از نزدیک ببینیم و در رفع بعضی از مشکلاتی که در خصوص دستگاه قضایی استان‌ها وجود دارد، اقدام کنیم. هدف دیگر سفرهای استانی احیای حقوق عامه است. در واقع بناست بررسی شود در استان چه مسائل عمومی مهمی وجود دارد که قوه قضائیه می‌تواند با کمک مدیران استانی و مردم جهت رفع آن‌ اقدام کند. امیدواریم در این سفر به برکت حضرت ثامن‌الحجج(ع) بخشی از نارسایی‌ها و کسری‌ها را رفع کنیم.

    گفتنی است در حاشیه این سفر، تعدادی از معاونان قوه قضائیه با سفر به برخی از شهرستان‌های استان از جمله سبزوار،نیشابور،کاشمر،تربت حیدریه، خواف و تربت جام، به بررسی مشکلات و مسائل حقوقی شهرستان خواهند پرداخت.
     

    تعداد بازدید: 45
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر