اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 104
    کد: 45860
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۶/۰۹

    اجرایی شدن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با فساد و ایجاد امنیت اجتماعی ضروری است.

    رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: رهنمودهای مقام مقام رهبری در حکم تمدید ماموریت آیت الله آملی لاریجانی برای یک دوره دیگر به ریاست قوه قضاییه، منشور و چراغ راه دستگاه قضا را برای پنج سال دیگر تبیین کرد.
    اجرایی شدن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با فساد و ایجاد امنیت اجتماعی ضروری است.

    به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان بوشهر، حیدر بحرانی در نشست شورای معاونین، روسا و دادستان های حوزه های قضایی استان بوشهر افزود: ایجاد ساز و کار مناسب برای دسترسی آسان به عدالت، مبارزه اساسی با فساد و ایجاد امنیت اجتماعی از موضوعات مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بود که اجرایی شدن آن در راستای تحقق قضاوت اسلامی ضروری است.

    وی افزود: معظم له در متن تمدید و ابقای رییس قوه قضاییه افزون بر قدردانی از تلاش عالمانه آیت الله لاریجانی بهره مندی از زیرساخت های فراهم شده در دهه های گذشته، استفاده از تجارب دوره نخست مسوولیت، تعامل و همکاری قوای سه گانه، اهتمام به تحقق سیاست های کلی و رویکردهای اعلام شده نظام در امور قضایی بویژه در ایجاد ساز و کار مناسب برای دسترسی آسان همگان به عدالت، کوتاه کردن مسیر دادرسی، اصلاح قوانین و تهیه لوایح مورد نیاز قوه را ضروری دانسته اند که همه ما مسوول هستیم این موارد را در مدیریت خود در دستگاه قضا بکار گیریم.

    رئیس کل دادگستری استان بوشهر ادامه داد: تامین سلامت ارکان قوه با اعمال نظارت مناسب، مبارزه اساسی با فساد و از همه مهمتر ایجاد امنیت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم با معاضدت دستگاه های مسوول از دیگر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است که همه ما ملزم به تلاش برای اجرایی کردن آنها هستیم.

    بحرانی گفت: تدوین یک سیاست مدبرانه برای پیشگیری از وقوع جرم باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد که تحقق این مهم با مشارکت نهادهای مدنی و همه دستگاههای اجرایی محقق می شود.

    تعداد بازدید: 104
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر