اوقات شرعی
 • پنج شنبه،08 خرداد 1399
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 101
    کد: 180033
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۱۲

    برگزاری جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان گلبهار

    جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان گلبهار به ریاست خلیل اله برزنونی دادستان عمومی وانقلاب گلبهار و با موضوع بررسی روشنائی معابر ونقاط حادثه خیز سطح شهر ، بررسی وضعیت نخاله های ساختمانی در جهت کاهش سرقت ، بیماریها و سایر آسیب های اجتماعی برگزار شد.
    برگزاری جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان گلبهار

    برزنونی با اشاره به اینکه همه مسئولین شهری باید به کمک همدیگر مشکلات شهر را مرتفع کنند گفت: نخاله های ساختمانی اثرات مخرب زیست محیطی و نازیبایی های بصری ، آلودگی محیط زیست و اب و خاک داشته و علاوه بر آن باعث بیمارهایی از جمله سالک و ....می شود ورها نمودن نخاله های ساختمانی در حاشیه های شهر محلی برای تجمع سگ های ولگرد و جوندگان می باشد و مضافا به اینکه پشه های خاکی عامل بیماری سالک را از سگ های ولگرد و سایر حیوانات دریافت و آن را به انسان انتقال می دهند ؛ لذا شهرداری به عنوان دستگاه متولی باید برخورد جدی با متخلفان در این حوزه داشته باشد و با مشخص نمودن نقاط معین در سطح شهر نسبت به هدایت نمودن پیمانکاران ساخت و ساز و خودروهای حمل نخاله به نقطه معین اقدام نمایند.
    وی افزود: با توجه به اینکه ورودی و خروجی گلبهار روشنایی مناسبی نداشته و بعضا پارکهای سطح شهر نیز فاقد روشنایی بوده که تامین روشنایی مناسب در کاهش جرایمی همچون مواد مخدر و زورگیری و .... می تواند نقش موثری داشته باشد.
     

    تعداد بازدید: 101
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر