5°C تمام ابری
اوقات شرعی
 • سه شنبه،29 آبان 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 119
    کد: 149764
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۶

    حمایت دستگاه قضایی از سرمایه گذاری قانونی برای حمایت از کالای داخلی

    معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی به حمایت دستگاه قضایی با صیانت از سرمایه گذاری قانونی برای حمایت از کالای داخلی تأکید و نقش صنعتگران را در این زمینه مهم ارزیابی کرد.
    حمایت دستگاه قضایی از سرمایه گذاری قانونی برای حمایت از کالای داخلی

    قاضی سید امیر مرتضوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی در نشست کارگروه قضایی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، گفت: حمایت قضایی از سرمایه گذاری در جهت حمایت از کالای داخلی یکی از برنامه‌های مهم دستگاه قضایی استان در سال جاری بوده و حمایت‌های مختلف قضایی و حقوقی از ابتدای سال از سوی مجموعه قضایی استان انجام شده است.

    وی افزود: تولید و ایجاد اشتغال پایدار باید دغدغه تمام مسئولان استان باشد و در جهت رفع موانع عمل کنند وحمایت از سرمایه گذاران را در اولویت کاری خود قرار داده تا رشد و رونق اقتصادی مستمر باشد.

    قاضی مرتضوی ادامه داد: تمام تلاش خود را مانند سال گذشته به کار خواهیم گرفت تا توانمند سازی بخش خصوصی دچار مشکلی نشود و با رصد فعالیت‌های اقتصادی، از بروز هرگونه مسئله‌ای پیشگیری شود و افرادی که در این زمینه خللی وارد کنند با آن‌ها با جدیت برخورد خواهد شد.

    معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی به همکاری مطلوب شرکت شهرک‌های صنعتی استان با دستگاه قضایی اشاره کرد و گفت:: تعامل و همکاری همه دستگاه‌ها با دستگاه قضایی استان برای پیشبرد اهداف امور مختلف خود ضرورت دارد و باید مسئولان توجه ویژه‌ای در این راستا داشته باشند.

    وی افزود: دستگاه قضایی استان پشتیبان ومطالبه‌گرحقوق واحد‌های صنعتی و تولیدی بوده و هرجا که احساس کند حقوق آن‌ها ضایع می‌شود وارد عمل شده و در جهت رفع مسائل و مشکلات آن‌ها تصمیم گیری می‌کند تا حقوق صاحبان صنعت تضییع نشود.

    در ادامه این نشست مسعود مهدی زاده مقدم مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، گفت: با حمایت‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و دستگاه قضایی استان از حوزه صنعت، اقدامات موثری در راستای رفع موانع تولید صنایع مختلف صنعتی و تولیدی در سال گذشته انجام شد و تمام سعی و تلاش خود را انجام می‌دهیم تا زمینه تولید و اشتغال مولد نیز امسال بیش از پیش فراهم شود.

    مهدی زاده مقدم به حمایت‌های مختلف دستگاه قضایی استان اشاره کرد و افزود: زمینه فعالیت صاحبان صنعت و سرمایه‌گذاران در بخش صنعت با حمایت‌های دستگاه قضایی استان فراهم است و دغدغه‌ای در این خصوص در شهرک‌ها و نواحی صنعتی وجود ندارد.

    رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، در ادامه گفت:: بهره وری در تولید، معرفی محصول برای مصرف داخلی ، توسعه واحد صنعتی، تولید صادراتی ، رشد تولید، ارتقای کیفیت تولید، تثبیت اشتغال مولد و افزایش نیروی انسانی از شاخص‌های اصلی همانند سال گذشته در سال جاری برای واحد‌های صنعتی و تولیدی است.

    تعداد بازدید: 119
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر