5°C تمام ابری
اوقات شرعی
 • سه شنبه،29 آبان 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 129
    کد: 149758
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۶

    کشف بیش از ۵۰ هزار کیلوگرم مواد مخدر و پلمب بالغ بر ۱۱۴۴ مرکز توزیع

    معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان خراسان رضوی گفت: در قالب سند طرح تقسیم کار ملی بیش از ۵۰ هزار کیلوگرم مواد مخدر و بالغ بر ۱۱۴۴ مرکز توزیع مواد مخدر پلمب شد.
    کشف بیش از ۵۰ هزار کیلوگرم مواد مخدر و پلمب بالغ بر ۱۱۴۴ مرکز توزیع

    سید امیر مرتضوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان خراسان رضوی از برگزاری ۸۰۴ دوره، کارگاه و افتتاحیه مراکز ملاقات طفل خارج از کلانتری و همچنین ۱۸۰ هزار جلسه مشاوره به زوجین متقاضی طلاق با ۶۹۳ نفر از عوامل اجرایی در قالب سند طرح تقسیم کار ملی در حوزه‌های پیشگیری از اعتیاد، طلاق و مفاسد اخلاقی و اجتماعی در استان خبر داد.

    وی در این رابطه اظهار کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تاکید ایشان بر پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی اولویت‌دار در قالب سند طرح تقسیم کار ملی، این معاونت اجرای ۹ برنامه را متقبل شد که ضمن رسیدن به اهداف منظور ، کماکان در حال استمرار و تداوم برنامه‌های مذکور به لحاظ اثربخشی است. مضافا اینکه ۱۹ برنامه مجددا در قالب طرح تقسیم کار ملی به این معاونت محول شده است.

    این مقام قضایی گفت: اقدامات فوق با همراهی مجریان محترم درون سازمانی و برون سازمانی و بخصوص سمن‌ها انجام می‌پذیرد.

    وی ادامه داد: در اجرای این سند، طرح امید در قالب دوره‌های مهاجر، مهر و هور اجرا گردیده که در شش ماهه‌ اجرا از بهمن ماه سال ۹۵ تا تیر ماه ۹۶، برای ۸۲۹۳۱ نفر مددجو و زوجین متقاضی طلاق و در کنار آن ملاقات اطفال بالغ بر ۱،۱۳۶،۸۶۴ نفر ساعت وقت اختصاص یافته است.

    مرتضوی همچنین خاطر نشان کرد: در طی اجرای طرح ناامن سازی محیط‌های توزیع مواد مخدر در خصوص معتادین متجاهر و کارتن خواب نیز، مجموعا بیش از ۵۰ هزار کیلوگرم مواد مخدر کشف و بالغ بر ۱۱۴۴ مرکز توزیع مواد مخدر پلمب شده است.

     

    تعداد بازدید: 129
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر